با گوشی اندروید خود به پارسی گفتگو و جستجو کنید

 خوش‌بختانه زبان پارسی (زبان مشترک اقوام ایران‌بزرگ) در زمینه‌ی فنآوری‌های روز با وجود تحریم‌ها و... زبانی پُرکاربرد و به‌روز به‌شمار می‌آید. از تازه‌ترین فناوری‌های موتورهای جستجو، قابلیت جستجوی شنیداری (صوتی) است که گوگل این قابلیت را برای گوشی‌های اندروید خود افزون بر زبان‌هایی مانند انگلیسی، به زبان پارسی ارائه داده است.

برای به‌کارانداختن (فعال‌سازی) جستجوی صوتی اندروید گوگل باید در گوشی‌های هوشمندی که دارای سیستم‌عامل اندروید بالاتر از 4.1 هستند


1- به بخش تنظیمات Setting رفته
2- گزینه‌ی زبان و ورود language & input را برگزیده
3- سپس به بخش voice search جستجوی صوتی بروید
4- و در پایان تیک انگلیسی را برداشته و تیک فارسی (ایران) را برگزینید

از این پس با بهره‌گیری از نرم‌افزار گوگل کروم و فشار دادن میکروفون و گفتن واژه‌های مورد نظر به‌گونه‌ی شمرده و رسا می‌توانید با گوگل گفتگو کرده و به جستجو بپردازید.

#جستجوی_صوتی #جستجوی_شنیداری_گوگل #جستجوی_صوتی_اندروید #آموزش_جستجو_صوتی

 

/ 2 نظر / 57 بازدید
tanhaa

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

سايت و انجمن عشق سرا عاشقي (بازگشايي مجدد)

دوست عزيز سلام سايت و انجمن عشق سرا عاشقي بلاخره بعداز چند سال تعطيلي مجددا اغاز به کار کرده است لطفا با حظور خودتان عشق سرا را رونقي دوباره بدهيد لازم به ذکر است که عشق سرا در زمينه گفتگوهاي عاشقانه و درد و دل هاي عاشقانه و خاطرات و داستان و...کلا هر چيزي در زمينه عشق و عاشقي فعاليت مي کند www.asheghisara.ir با احترام